Kalendarium wydarzeń
Brak nadchodzących wydarzeń.
sty
lut
mar
kwi
maj
cze
lip
sie
wrz
paź
lis
gru
Wstęp wolny
батьківська зона / Strefa rodzica po ukraińsku
Wszystkich naszych ukraińskich przyjaciół i nie tylko zapraszamy na Zajęcia dla najmłodszych dzieci i ich rodziców prowadzone po ukraińsku w duchu Montessori. PL/UKR
Zapisz się
Taniec współczesny // trwają zapisy
Trwają zapisy do grupy początkującej dla dzieci w wieku 8-11 lat na zajęcia z tańca współczesnego.
Wstęp wolny
Smyki z gimnastyki zapraszają na zajęcia
Instruktorzy z firmy Smyki z gimnastyki zapraszają przedszkolaki na zajęcia w KK Łokietek w każdy piątek o godz. 16:00.
Zapisz się
Strefa Rodzica // zapisy
1 września rozpoczynamy zapisy na stałe zajęcia w ramach Strefy Rodzica - projektu dofinansowanego przez Gminę Miejską Kraków.
Zapisz się
Zespoły muzyczne // spotkanie organizacyjne
Po wakacyjnej przerwie wracają próby zespołów muzycznych.
Zapisz się
Zapisy na sezon 2022/2023
Zapisy na nowy sezon rozpoczynamy 29 sierpnia!Osoby, które chcą zgłosić kontynuację prosimy o kontakt mailowy wcześniej i zgłoszenie uczestnictwa.Wstępny harmonogram oraz cennik na nadchodzący sezon opublikujemy na przełomie sierpnia i września.

Notice: Undefined offset: 3 in /var/www/html/w1_lokietek/tpl/page/modules/news/home-list-item.php on line 29
Remont ul. Łokietka - utrudnienia
[aktualizacja 24.08.2022] Dojazd do Klubu jest możliwy przez ul. Jęczmienną (częściowo jest to droga gruntowa, utwardzona, nie na całym odcinku jest asfalt). Samochód można zaparkować w okolicy budynku OSP i dojść spacerem (ok 3 minuty) do Klubu. Z obydwu kierunków - od centrum (ul. Opolska) i od strony ul. Gaik/Na Zielonki występują czasowe zamknięcia drogi i brak przejazdu. W związku z prowadzonymi pracami i sprzętem budowalnym bezpośrednio pod budynkiem Klubu prosimy zachować szczególną ostrożność przy dojściu do domu kultury i wejściu na jego teren. Przypominamy, że w Klubie zaczęła obowiązywać zmiana obuwia. Dotyczy to szczególnie osób korzystających z zajęć na 1 piętrze oraz z sali widowiskowej.W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy: 533 383 300, lokietek@dworek.eu.