Kalendarium wydarzeń
Rodzinne warsztaty taneczne
09 paż sob, 11:00
Rodzinne warsztaty taneczne
Kucharzenie // warsztaty kulinarne dla młodzieży
15 paż pt, 17:30
Kucharzenie // warsztaty kulinarne dla młodzieży
Sobotnie Granie - Wsiąść do pociągu: Europa
16 paż sob, 15.00
Sobotnie Granie - Wsiąść do pociągu: Europa
Cyjanotypia // warsztaty dla dorosłych i młodzieży
18 paż pon, 19:00
Cyjanotypia // warsztaty dla dorosłych i młodzieży
ZmysłoStrefa // SensoLudki w Strefie Rodzica
21 paż czw, 9:00
ZmysłoStrefa // SensoLudki w Strefie Rodzica
ZPT // nowy cykl zajęć
05 lis pt, 18:15
ZPT // nowy cykl zajęć
Tworzywo // robimy lalki motanki
06 lis sob, 10:00
Tworzywo // robimy lalki motanki
ZmysłoStrefa // SensoLudki w Strefie Rodzica
18 lis czw, 9:00
ZmysłoStrefa // SensoLudki w Strefie Rodzica
Rodzinne warsztaty taneczne
20 lis sob, 11:00
Rodzinne warsztaty taneczne
sty
lut
mar
kwi
maj
cze
lip
sie
wrz
paź
lis
gru
Wstęp wolny
Mały musical // dołącz do grupy
Twoje dziecko uwielbia występy, pokazy i scenę? Zapraszamy na "Mały musical" - to warsztaty, które łączą śpiew, taniec i teatr.
Zapisz się
ZPT // nowy cykl zajęć
Brak umiejętności technicznych wierci ci dziurę w brzuchu? Nic na siłę, wszystko młotkiem. Zapraszamy na ZPT – zajęcia praktyczno-techniczne dla młodzieży w KK Łokietek.
Zapisz się
Dołącz do nas! Wolne miejsca na zajęciach stałych
Dołącz do nas na zajęcia stałe! Zostały nam jeszcze wolne miejsca na poszczególne lekcje i warsztaty:- Pracownia Pani Kredki2-4 lat, czwartek, 15:004-6 lat, czwartek, 15:50- Plastyka dla młodych konstruktorów (NOWOŚĆ)7-10 lat, wtorek, 18:00- Taniec Fiki miki 4-6 lat, czwartek 16:00- Mały musicalod 7/8 lat, czwartek 17:45- Klub Planszówkowiczaod 8 lat, czwartek 18:15- Gitara/ukuleleśroda 12:40, 13:30, czwartek 12:40, 13:30, 14:20 oraz piątki- Język angielskiwtorki 12:40, środy 17:50 i piątki 13:30W pozostałych grupach zapisy przyjmujemy na listę rezerwową i nowe osoby zapraszane są na zajęcia w miarę dostępności miejsc.FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY -->>
Zapisz się
Rodzinne warsztaty taneczne
Zapraszamy na pełne zabawy warsztaty tańca w duecie dziecko+rodzic.
Zapisz się
Plastyka dla młodych konstruktorów // ZAPISY
Zapraszamy do udziału w naszej nowej propozycji dla dzieci, które lubią działania plastyczne, mają mnóstwo ciekawych pomysłów i chęci do eksperymentowania!
Zapisz się
ZmysłoStrefa // SensoLudki w Strefie Rodzica
Zajęcia sensoryczne dla dzieci 1-3 lat wraz z rodzicami.
Wstęp wolny
3...2...1...start! // Terminy rozpoczęcia zajęć stałych
Terminy zajęć indywidualnych/w duecie uzgadniamy bezpośrednio z każdym uczestnikiem.Zajęcia grupowe startują po uzbieraniu minimalnej liczby uczestników lub wg. rozpiski poniżej.Lista jest na bieżąco aktualizowana.DLA MALUSZKÓWStrefa Rodzica - Strefa Malucha od 14 wrześniaStrefa Rodzica - WesoLudki od 17 wrześniaPracownia Pani Kredki (2-4 lat) od 16 wrześniaDLA PRZEDSZKOLAKÓWPracownia Pani Kredki (od 4 lat) od 16 wrześniaPlastyka nowa grupa (od 6 lat) - po uzbieraniu się min. 5 osóbTaniec Fiki Miki (od 4 lat) od 30 wrześniaBalet (od 4 lat) od 13 i 15 wrześniaZumba (od 6 lat) od 14 wrześniaGimnastyka - Smyki z gimnastyki od 10 wrześniaUkulele (od 6 lat) - od 15 i 16 wrześniaPianino (od 6 lat) - wtorki od 14 wrześniaDLA DZIECI I MŁODZIEŻYPracownia Pani Kredki od 20 wrześniaPlastyka nowa grupa - po uzbieraniu się min. 5 osób Warsztaty dla młodych konstruktorów - po uzbieraniu się min. 5 osób Taniec modern od 13 i 15 wrześniaBalet od 15 wrześniaMały musical od 23 wrześniaŚpiew od 21 wrześniaGitara stacjonarnie od 15 i 16 wrześniaGitara on-line - wg. ustaleń z instruktoremUkulele od 15 i 16 września Pianino /wtorki/ od 14 wrześniaPianino /poniedziałki/ od 4 październikaZumba od 14 wrześniaJęzyk angielski stacjonarnie od 14,15 i 17 wrześniaJęzyk angielski on-line - wg. ustaleń z instruktorem ProgramowanieKlub Planszówkowicza od 16 wrześniaDLA DOROSŁYCHAerobik od 4 październikaStretching - po uzbieraniu się min. 6 osób Zumba od 14 września Joga od 23 wrześniaGitara stacjonarnie od 15 i 16 wrześniaGitara on-line - wg. ustaleń z instruktoremUkulele od 15 i 16 września Pianino /wtorki/ od 14 wrześniaPianino /poniedziałki/ od 4 października Śpiew od 21 września
Zapisz się
Zapisy na sezon 2021/2022
Nadchodzi wrzesień a w raz z nim rozpoczynają się zajęcia w naszym Klubie Kultury. Przygotowaliśmy dla was w tym roku bogatą ofertę zajęć grupowych i indywidualnych. Jak w poprzednim roku zapraszamy na indywidualne zajęcia ze śpiewu, gry na pianinie oraz na lekcje gry na gitarze – zarówno online jak i stacjonarnie. Oprócz tego rozpoczynamy też kurs gry na ukulele oraz grupowe zajęcia „Mały musical”. Do naszych sal wracają również indywidualne lekcje języka angielskiego. Nie martwcie się jednak, jeśli przyzwyczailiście się do wygody zajęć online – oksfordzki akcent z naszymi instruktorami szlifować będzie można również przez internet! Farby w naszej pracowni czekają już na zajęcia plastyczne z niezastąpioną Panią Kredką z Łokietka. Pani Aneta z niecierpliwością poprawia baletki w oczekiwaniu na swoje podopieczne z zajęć baletowych i tańca modern. Pani Iga układa już playlisty na zumbę i zumbę KIDS a Pan Maciek z mozołem liczy elementy gier planszowych przygotowując się do powrotu Klubu Planszówkowicza i Sobotniego Grania. Maty do ćwiczeń czekają na start zajęć z jogi i aerobiku równo poukładane w szafach. Nie zabraknie w tym roku również zajęć dla najmłodszych. Pani Alicja i Pani Kasia wraz z Panią Żabą i Myszką Balbinką układają już w głowach bajki i planują zabawy, które zaproponują na zajęciach ze Strefy Rodzica. Nie zabraknie w tym również różnych warsztatów dodatkowych. W ruch pójdą maszyny do szycia, młotki, wiertarki i śrubokręty, garnki i łyżki. Zapisywać na zajęcia można się poprzez formularz dostępny na naszej stronie od 1 września. Do zobaczenia!
Wstęp wolny
Karty wchodzą do gry!
Miło nam poinformować, że opłaty za zajęcia, warsztaty i wydarzenia można już u nas dokonywać bezgotówkowo.
Wstęp wolny
Sztuka zero waste //wystawa
Zapraszamy do obejrzenia wirtualnej wystawy z okazji Eko-dnia w "Łokietku" ZOBACZ WYSTAWĘ -->>
Wstęp wolny
Fort Tonie. Małe historie wielkiego Krakowa
Dlaczego Fort Tonie uznaje się za najbardziej wyjątkowy obiekt Twierdzy Kraków? Ile armii strzegło go przed laty? I kto króluje w nim dzisiaj?