Przeskocz do treści

O Klubie

TONIE KULTURALNIE ZAKRĘCONE!

Władysław Łokietek słynął przede wszystkim z konsekwentnego dążenia do celu, dlatego też Klub Kultury „Łokietek” będzie uparcie działał na rzecz promocji szeroko pojętej kultury i niestandardowych form edukacji.

Serdecznie zapraszamy wszystkich: dzieci, młodzież i dorosłych, którzy chcą rozwijać swoje pasje, zainteresowania oraz kształcić wrażliwość.

Zapraszamy do tworzenia Klubu – miejsca niezwykle kulturalnego.

ZESPÓŁ KLUBU KULTURY ŁOKIETEK

Maciej Mikołajski
Kierownik Klubu Kultury Łokietek

Urodził się i mieszka w Krakowie. Z wykształcenia kulturoznawca. Człowiek wielu pasji. Pierwszą jest jego żona, kolejnymi gry planszowe, klasyczne samochody, gotowanie, podróżowanie a także kultura dawna i skandynawska. Uwielbia także polski design i pracę z drewnem, zbiera więc meble po śmietnikach i odnawia w swoim garażu.

Magdalena Cudziło
Instruktor ds. plastyki

Ukończyła Edukację Artystyczną na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Od kilkunastu lat dłubie z dziećmi w glinie, brudzi ręce farbą i pomaga dobierać kredki. Posiada magiczną umiejętność tworzenia czegoś z niczego, w dodatku to „coś” zawsze jest bardzo ładne. W „Łokietku” znana również jako Pani Kredka.

Katarzyna Karczmarska
Instruktor ds. organizacji imprez

Możecie ją spotkać przemykającą ulicami Krakowa ze starym aparatem w dłoni. Jest owładnięta pasją zatrzymania czasu, zaklinania chwili na fotografii. Ceni sobie nietypowe kadry i osobliwe ujęcia oraz grę świateł. Z wykształcenia historyk filozofii, właśnie rozpoczyna nową przygodę pracy w kulturze.