Przeskocz do treści

Ceramika dla żółtodziobów

Czas pobrudzić sobie ręce gliną! Do Łokietka wkraczają zajęcia ceramiczne w osobnych grupach dla dzieci i dorosłych. Poprowadzi je dla was nie ko inny a Pani Magda, więc nie musimy zapewniać, że będzie fajnie – sami wiecie o tym najlepiej.

 

Zajęcia prowadzić będziemy cyklicznie. Każdy cykl składać się będzie z trzech warsztatów, podczas których pracować będziemy przy użyciu konkretnych technik i tworząc w podobnej tematyce. Zapewniamy wszystkie potrzebne narzędzia i materiały. By cieszyć się z tych zajęć nie potrzebne są żadne konkretne umiejętności, wszystko wam wytłumaczymy i pokażemy!

 

wybrane wtorki od 19.15 do 20.45
zajęcia trwają 90 minut
Opłata: 150 zł / cykl trzech zajęć
sala: plastyczna, pierwsze piętro

 

Najbliższy cykl Ceramiki dla dorosłych i młodzieży odbędzie się w dniach 16, 23 i 30 stycznia. szczegóły znajdziecie TUTAJ

 

Harmonogram i tematykę najbliższych cykli dla dzieci podamy niebawem

 

Prowadzenie: Magda Cudziło
Ukończyła Edukację Artystyczną na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Od kilkunastu lat dłubie w glinie, brudzi ręce farbą i pomaga dobierać kredki. Posiada magiczną umiejętność tworzenia czegoś z niczego, w dodatku to „coś” zawsze jest bardzo ładne. W „Łokietku” znana również jako Pani Kredka.

Portret około 45 letniej kobiety

Inne cykle