Kalendarium wydarzeń
Brak nadchodzących wydarzeń.
sty
lut
mar
kwi
maj
cze
lip
sie
wrz
paź
lis
gru
Klub Kultury Łokietek - zapraszamy!

Klub Kultury Łokietek - zapraszamy!

Tonie kulturalnie zakręcone!

Władysław Łokietek słynął przede wszystkim z konsekwentnego dążenia do celu, dlatego też Klub Kultury „Łokietek” będzie uparcie działał na rzecz promocji szeroko pojętej kultury i niestandardowych form edukacji.

Serdecznie zapraszamy wszystkich: dzieci, młodzież i dorosłych, którzy chcą rozwijać swoje pasje, zainteresowania oraz kształcić wrażliwość.

Zapraszamy do tworzenia Klubu – miejsca niezwykle kulturalnego.

Zespół Klubu Kultury Łokietek

Ewa Urbańska-Paluch
Kierownik Klubu Kultury Łokietek

Skończyła Zarządzanie kulturą na Uniwersytecie Jagiellońskim i zarządza teraz naszym Klubem. Od ponad dziesięciu lat swój czas i energię pożytkuje w domach kultury organizując kolejne zajęcia i warsztaty dla dzieci. W jej sercu specjalne miejsca mają zawsze lekcje baletu, gdyż sama tańczyła, a dziś tańczyć uczy. Lubi fotografować, ale nie robi tyle zdjęć, ile by chciała – wciąż stara się znaleźć czas by to zmienić.

Maciej Mikołajski
Instruktor ds. organizacji imprez

Urodził się i mieszka w Krakowie. Z wykształcenia kulturoznawca. Człowiek wielu pasji. Pierwszą jest jego żona, kolejnymi gry planszowe, klasyczne samochody, podróżowanie a także kultura dawna i skandynawska. Często musi wiele się nagimnastykować, by je ze sobą pogodzić. (Szczególnie żonę i samochody).

Magdalena Cudziło
Instruktor ds. plastyki

Ukończyła Edukację Artystyczną na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Od kilkunastu lat dłubie z dziećmi w glinie, brudzi ręce farbą i pomaga dobierać kredki. Posiada magiczną umiejętność tworzenia czegoś z niczego, w dodatku to „coś” zawsze jest bardzo ładne. W "Łokietku" znana również jako Pani Kredka.