Kalendarium wydarzeń
Brak nadchodzących wydarzeń.
sty
lut
mar
kwi
maj
cze
lip
sie
wrz
paź
lis
gru
Wstęp płatny

Sobotnie Granie patriotycznie: Kolejka

Rodzinna edycja Sobotniego grania z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę.
Sobotnie Granie w tym miesiącu włącza się w obchody setnej rocznicy niepodległości! Z tej okazji przygotowaliśmy specjalną, familijną edycję, w czasie której historię poznawać będziemy z kart i planszy! Do dyspozycji graczy oddamy 10 nowych gier familijnych o tematyce historycznej przekazanych nam przez Instytut Pamięci Narodowej. Wśród nich chociażby tytuły tak znane jak Kolejka, Reglamentacja, czy Pamięć ’39. Wszystkim chętnym wytłumaczymy zasady i poprowadzimy rozgrywkę.

Jak zawsze, w czasie sobotniego Grania odbędzie się turniej o tytuł mistrza Toń w grze „Kolejka”. Do wygrania gra „W obronie Lwowa” ufundowana przez kielecką delegaturę IPN. Przed rozpoczęciem turnieju wszystkich chętnych nauczymy zasad.

W trakcie Sobotniego Grania dostępne będą również wszystkie inne nasze gry planszowe, łącznie ponad 30 tytułów. Nasi partnerzy ze sklepu Dragoneye zaprezentują też dwie gorące nowości – „Bolidy” – familijną grę o wyścigach Formuły 1, oraz „Monolitch Arena” taktyczną grę osadzoną w świecie fantasy.
Zapraszamy rodziny z dziećmi oraz młodzież i dorosłych.

Kiedy: Sobota, 24 listopada, od godz. 10.00.
Gdzie: Klub Kultury Łokietek, ul. Władysława Łokietka 267 Kraków
Wstęp: 5 zł/ osoba, bilet grupowy dla 4 osób/16 zł
Zapisy poprzez formularz dostępny na naszej stronie

Partnerami Sobotniego Grania są internetowy sklep z grami planszowymi DragonEye Gry Planszowe oraz 5 Krakowska Drużyna Harcerzy "Piorun" im. Legionistów 1914 roku.


#SobotnieGranie to cykliczne spotkanie z planszówkami odbywające się raz w miesiącu. Za każdym razem poznać będzie można nowości wydawnicze i spróbować swoich sił w turnieju o tytuł Mistrza Toń w jednej z naszych gier.

Zobacz inne wydarzenia

Szyjemy obrazki | Start Grupy twórczej
Szyjemy obrazki | Start Grupy twórczej
Zapraszamy na BEZPŁATNE zajęcia pokazowe 5 listopada o godz. 18:30.Grupa twórcza to warsztaty dla młodzieży, dorosłych i seniorów, podczas których poznajemy różnorodne zapomniane techniki,…
Kobiecy głos ma głos | Warsztaty śpiewu
Zapraszamy do udziału w wyjątkowym projekcie z okazji 100-lecia uzyskania praw wyborczych przez kobiety. Przed nami cztery warsztaty śpiewu + koncert finałowy, który połączy pokolenia i…
Kobiecy głos ma głos | Warsztaty śpiewu
Kobiecy głos ma głos | Koncert finałowy
Kobiecy głos ma głos | Koncert finałowy
Finał warsztatów „Bojownice głosu” z okazji 100-lecia uzyskania praw wyborczych przez kobiety i koncert w wykonaniu ich uczestniczek.
Warsztaty chemiczne z ChemicAl World
Zapraszamy na warsztaty chemiczne wszystkich Młodych Naukowców w wieku od 5 do 8 lat!
Warsztaty chemiczne z ChemicAl World