Przeskocz do treści
Tańczący mężczyzna na żółto-zielonym tle
Warsztat

Lindy hop: warsztaty taneczne dla dorosłych i młodzieży

zapisy
cykliczne
grupowe
płatne
przedział wiekowy: 14+ 14+

Masz ochotę przed sylwestrem nauczyć się kilku prostych kroków, które wpasują się w każdą muzykę i które wykorzystasz zarówno tańcząc w parze jak i w pojedynkę? Lubisz Jazz i taneczną improwizację? Lindy hop jest dla Ciebie! West Coast Swing, na którym się skupimy, to jego odmiana powstała w latach 50-tych.  Cały czas rozwija się podążając za trendami muzycznymi. To taneczna rozmowa między partnerami i sposób na wyrażanie w tańcu siebie. Pokażemy wam również jak tańczyć Shim sham, czyli jedną z najbardziej znanych i radosnych swingowych choreografii solo.

Zapraszamy na cykl trzech spotkań:

25 listopada, godzina 17.00
2 grudnia, godzina 17.00
9 grudnia, godzina 10.00
Zajęcia trwają 90 minut

Opłata: 150 zł za cały cykl
Sala: widowiskowa, parter

Prowadzenie: Anna Igielska i Jakub Szwiec oraz Tomek Danielak ze Studia Artystycznego POINT

Anna
Pedagog, tancerka, finalistka konkursów na międzynarodowych eventach; m.in. w Londynie , Budapeszcie, Krakowie czy Warszawie. Taniec towarzyszy jej nieustannie zaczynając od baletu, modernu, poprzez taniec towarzyski oraz od kilku lat West Coast Swing.

Jakub
Wieloletni instruktor West Coast Swing w Studiu tańca Skalski Dance School w Krakowie, a także Szkole tańca Good Mood w Katowicach. Swą przygodę taneczną z westem zaczął w 2014 roku. Wielokrotny finalista konkursów na międzynarodowych eventach.

Tomek
Tancerz stylów swingowych, instruktor w szkole Swing&Sway. Po epizodach z innymi stylami tanecznymi to w swingu połączył pasję do muzyki jazzowej, tańca i improwizacji. Uwielbia bawić się rytmem. Na parkiecie inspiruje go twórczy potencjał każdego tańca, i wspólne tworzenie go do muzyki. Poza salą taneczną, występuje na deskach teatru oraz zgłębia tajniki gitary jazzowej. Wielokrotny finalista międzynarodowych turniejów swingowych w kategorii Lindy Hop