Kalendarium wydarzeń
ZPT // nowy cykl zajęć
05 lis pt, 18:15
ZPT // nowy cykl zajęć
Tworzywo // robimy lalki motanki
06 lis sob, 10:00
Tworzywo // robimy lalki motanki
18 lis czw, 9:00
ZmysłoStrefa // SensoLudki w Strefie Rodzica
Rodzinne warsztaty taneczne
20 lis sob, 11:00
Rodzinne warsztaty taneczne
Swing // koncert
21 lis nd, 19:00
Swing // koncert
Welcome to Łokietek // art&dancing workshops
27 lis sob, 10:00
Welcome to Łokietek // art&dancing workshops
Sobotnie Granie: 7 cudów Świata
27 lis sob, 15.00
Sobotnie Granie: 7 cudów Świata
Taneczno-plastyczne warsztaty dla przedszkolaków // edycja świąteczna
04 gru sob, 10:00
Taneczno-plastyczne warsztaty dla przedszkolaków // edycja świąteczna
Świąteczna wymianka ozdób choinkowych
10 gru pt, 17:30
Świąteczna wymianka ozdób choinkowych
11 gru sob, 10:00
Teatr Uszyty: Ananas // spektakl dla dzieci
11 gru sob, 12:30
Świąteczne przygotowania w Łokietku
16 gru czw, 9:00
ZmysłoStrefa // SensoLudki w Strefie Rodzica
Rodzinne warsztaty taneczne // edycja świąteczna
19 gru nd, 11:00
Rodzinne warsztaty taneczne // edycja świąteczna
sty
lut
mar
kwi
maj
cze
lip
sie
wrz
paź
lis
gru
Zapisz się
MAŁY MUSICAL

MAŁY MUSICAL

dla dzieci od 7 lat i starszych, konieczna umiejętność czytania (tekst piosenki, scenariusz przedstawienia itp)

Mały musical to warsztaty śpiewu, aktorstwa i ruchu scenicznego dla dzieci i młodzieży. To profesjonalna praca w przyjemnej atmosferze twórczej zabawy.

Uczestniczy szkolą się w zakresie śpiewu, aktorstwa, ruchu scenicznego, tańca i pracy z mikrofonem.
Głównym założeniem warsztatów jest przygotowanie musicalu na zakończenie semestru na podstawie autorskiego scenariusza opracowanego dla naszej grupy.


Termin: czwartki 17:45-19:15

Opłata: 120 zł / miesiąc

Prowadzenie: Jakub Kornakiewicz (śpiew) oraz Oliwia Kroczek (teatr/taniec) ze Studia Wokalnego Blanki Dembosz-Tondery


Jakub Jan Kornakiewicz

W latach 2012-2015 wokalista zespołu Promyczki Dobra z którym koncertował w kraju i za granicą. (Francja, Niemcy, Włochy, Anglia, Austria, Filharmonia Krakowska), a także nagrał dwie płyty. Razem z zespołem zajmował czołowe miejsca na festiwalach europejskich między innymi w Lido di Jesolo we Włoszech - I miejsce konkursu Orfeo in Italia. Naukę śpiewu pobierał u Profesor Oświaty dr Renaty Jonakowskiej - Olszowskiej, Blanki Dembosz - Tondery.

W 2018 roku założył formację koncertową (orkiestrę i chór) Sinfonia Nova złożoną z młodych osób z Małopolski. Grupę tworzą uczniowie i absolwenci szkół muzycznych oraz studenci, a także absolwenci uczelni muzycznych. Kierownictwo artystyczne sprawuje założyciel. Zespół zapraszany na festiwale takie jak I i II Ekumeniczny Festiwal Muzyki i Sztuki Chrześcijańskiej w Nowym Sączu oraz Małopolski Festiwal Muzyki i Sztuki Pasyjnej Juxta Crucem.

Ukończył z wyróżnieniem PSM I stopnia im. Fryderyka Chopina w Nowym Sączu w klasie oboju mgr Leszka Łopalewskiego, obecnie kontynuuje naukę klasie szkoły muzycznej drugiego stopnia tego samego nauczyciela oraz na Akademii Muzycznej w Krakowie. Uczestniczył w kursach mistrzowskich w klasach profesorów: prof Jerzego Kotyczki (AM Kraków), dr hab. Arkadiusza Krupy (UMFC Warszawa). Swą grę doskonalił również u dr hab. Piotra Pyca (AM Katowice). Jako oboista (muzyk orkiestrowy) współpracował z takimi dyrygentami jak Georg Weiss, dr Stanisław Welanyk, a jako solista z Light String Orchestra. Stale współpracuje z Kolegium Muzyki Ewangelickiej z którym koncertował m.in podczas IV Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej w Wieliczce. Współpomysłodawca i dyrektor Małopolskiego Festiwalu Muzyki i Sztuki Pasyjnej.

Oliwia Kroczek

Cześć! Mam na imię Oliwia i jestem studentką drugiego roku kulturoznawstwa międzynarodowego na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ukończyłam XXX liceum ogólnokształcące o profilu taneczno - teatralnym w Krakowie, co dało mi solidne podstawy edukacji tanecznej w rozmaitych stylach tańca, m. in. taniec współczesny, jazz, taniec klasyczny, taniec ludowy, taniec towarzyski. Najlepiej czuję się w tańcu współczesnym oraz w tańcu nowoczesnym, który trenuję od najmłodszych lat. W 2018 roku byłam cheerleaderką w zespole Next Cheer Generation, obecnie należę do zespołu Show - Balet "Shine". Swoje umiejętności taneczne i akrobatyczne rozwijam nieprzerwanie w studiach tańca w Krakowie oraz na rozmaitych warsztatach.