Kalendarium wydarzeń
Ale JAZZ! warsztaty taneczne // Lato 2022
16 sie wt, 10:00
Ale JAZZ! warsztaty taneczne // Lato 2022
Letnie warsztaty artystyczne // Lato 2022
22 sie pon, 9:00
Letnie warsztaty artystyczne // Lato 2022
Zapisy na sezon 2022/2023
29 sie pon,
Zapisy na sezon 2022/2023
Dzieci Dzieciom listy klecą // warsztaty część 2
01 wrz czw, 18:00
Dzieci Dzieciom listy klecą // warsztaty część 2
sty
lut
mar
kwi
maj
cze
lip
sie
wrz
paź
lis
gru
Zapisz się
JOGA

JOGA


Od września 2020 r. organizatorem zajęć jogi jest p. Anna Słupska.

ZAPISY, informacje i cennik dostępne są wyłącznie bezpośrednio u prowadzącej: joganusza@gmail.com, tel. 603 347 607

Zachęcamy do wspólnej regularnej praktyki jogi, która przyniesie wiele korzyści dla naszego ciała i umysłu. Joga regeneruje organizm, uwalnia od napięć, przynosi ukojenie i spokój oraz wzmacnia ciało.

W programie ćwiczenia oddechowe, relaksacyjne i rozciągające pod okiem certyfikowanej nauczycielki.

• Podczas praktyki świadomie skupiamy się z zewnątrz do wewnątrz, próbujemy nawiązać połączenie ze swoim ciałem, umysłem i duchem jako całością. To czas na poznawanie, słuchanie i opiekowanie się sobą. WSŁUCHAJ SIĘ W SIEBIE.
• PRAKTYKUJEMY HATHA JOGĘ Z ELEMENTAMI: vinyasa jogi, kundalini jogi jak również powięziowej yin jogi. Każde zajęcia zawierają mniejszą lub większą dawkę praktyk oddechowych , jak również krótkiej medytacji lub mantry. Dla połączenia ciała z umysłem, skupiamy się na oddechu i rozluźnianiu napięć.
• ASANY spełniają funkcje. Naszym celem nie jest tworzenie pięknych, idealnych i nadwyrężających obrazów. Raczej równoważymy asymetrie w ciele i zwiększamy świadomość ciała z pełnym szacunkiem do jego jakości ale i ograniczeń.
• Powoli zmieniamy przyzwyczajenia, nawyki układania ciała w postawy, powstają nowe ścieżki, postawy i podstawy dobrze podtrzymujące nasze organy, dające wewnętrzną przestrzeń. Oczyszczamy też umysł, zwiększamy wszelki przepływ niwelując zastoje.
• SCALANIE, INTEGROWANIE I PRZYWRACANIE RÓWNOWAGI I HARMONII - w tą stronę podąża praktykaProwadzenie: Anna Słupska
Ja nazywam siebie Anuszka. Jestem jasną duszą, odczuwającym ciałem, biegnącym umysłem, mamą dwóch synów, filologiem i przedsiębiorcą. Pokochałam jogę bo… przyprowadza mnie do domu. Praktykowanie jogi jest uwalniające. Przyłącz się!