Kalendarium wydarzeń
Ale JAZZ! warsztaty taneczne // Lato 2022
16 sie wt, 10:00
Ale JAZZ! warsztaty taneczne // Lato 2022
Letnie warsztaty artystyczne // Lato 2022
22 sie pon, 9:00
Letnie warsztaty artystyczne // Lato 2022
Zapisy na sezon 2022/2023
29 sie pon,
Zapisy na sezon 2022/2023
Dzieci Dzieciom listy klecą // warsztaty część 2
01 wrz czw, 18:00
Dzieci Dzieciom listy klecą // warsztaty część 2
sty
lut
mar
kwi
maj
cze
lip
sie
wrz
paź
lis
gru
Zapisz się
TANIEC FIKI MIKI

TANIEC FIKI MIKI

Fiki Miki to zajęcia taneczne, podczas których dzieci popracują nad swoją sprawnością ruchową, koordynacją oraz nauczą się nowych elementów tanecznych takich jak skoki, obroty i gwiazdy. Nie zabraknie również ćwiczeń rozciągających.

Do tego dużo zabaw muzyczno-ruchowych, tory przeszkód z wykorzystaniem hula-hopów, szarf, woreczków i innych gadżetów oraz nauka krótkich układów tanecznych do lubianych przez dzieci piosenek.

Na zajęcia zapraszamy dzieci w wieku od 4 lat.

Terminy zajęć oraz opłaty na sezon 2022/2023 będą dostępne na przełomie sierpnia/września.

Prowadzenie: Oliwia Kroczek ze Studia Artystycznego POINT

Cześć! Mam na imię Oliwia i jestem studentką kierunku kulturoznawstwo międzynarodowe na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ukończyłam XXX liceum ogólnokształcące o profilu taneczno - teatralnym w Krakowie, co dało mi solidne podstawy edukacji tanecznej w rozmaitych stylach tańca, m. in. taniec współczesny, jazz, taniec klasyczny, taniec ludowy, taniec towarzyski. Najlepiej czuję się w tańcu współczesnym oraz w tańcu nowoczesnym, który trenuję od najmłodszych lat. W 2018 roku byłam cheerleaderką w zespole Next Cheer Generation, obecnie należę do zespołu Show - Balet "Shine". Swoje umiejętności taneczne i akrobatyczne rozwijam nieprzerwanie w studiach tańca w Krakowie oraz na rozmaitych warsztatach.